KONST / Litografier / Färglitografi 14912043
nr 1491 2043
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 265/290. Färglitografi, bildmått: 36x49 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:45:22
17/9 14:36:19
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist